Pracownia psychologiczna – „Psychotest”

Nasza pracownia psychologiczna „Psychotest” działa na polskim rynku już od wielu lat. Przez cały ten czas wykonaliśmy setki badań kierowców oraz operatorów wózków widłowych. Sprawdzanie cech osobowości, które mają wpływ na predyspozycje do realizacji konkretnych zadań, pozwala nam określić, czy dana osoba może pracować w zawodzie. Większość badań wykonujemy od ręki, maksymalnie skracając czas oczekiwania, a także przeprowadzamy je sprawnie oraz rzetelnie, dzięki czemu nasi klienci nie muszą stać w długich kolejkach oraz tracić czasu.

Nasza nowoczesna, prywatna poradnia psychologiczna mieści się w Tarnowskich Górach, posiadamy również oddział w Lublińcu, a więc wszystkie zainteresowane osoby mają dogodny dojazd do naszej firmy.

Badania psychotechniczne

Naszym klientom oferujemy głównie badania psychotechniczne, które są sposobem na to, żeby orzec, czy konkretna osoba może pracować w danym zawodzie. Dotyczy to w szczególności psychologii transportu, a więc wykonujemy badania psychologiczne kierowców oraz operatorów maszyn. Określamy również zdolność do pracy w innych zawodach, takich jak: sędzia, prokurator, kurator sądowy oraz pracownik służb mundurowych.

Wychodzimy również naprzeciw osobom, które potrzebują wsparcia psychologicznego, udzielając porad osobom dorosłym, młodzieży oraz dzieciom.

Wykwalifikowana kadra

Orzekaniem zajmują się nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają do tego niezbędne wykształcenie, ale również doświadczenie. Na co dzień korzystamy również z nowoczesnej aparatury diagnostycznej, a także standaryzowanych testów psychologicznych, które są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Gdzie przyjmują nasi specjaliści?

Główną siedzibą pracowni „Psychotest” jest Centrum Usług Medycznych w Tarnowskich Górach. Jest to nowo otworzona, bardzo dobrze zorganizowana poradnia przy ulicy Nakielskiej 1, gdzie pacjenci przyjmowani są w nowoczesnych, komfortowych warunkach. Poza tym prowadzimy dodatkowo pracownię „Psychotest” w Lublińcu, dzięki czemu nasze usługi są łatwo dostępne większemu gronu osób z obszaru województwa śląskiego. Na stronie znajdą Państwo kontakty do obu naszych placówek. Można z nich skorzystać również na wypadek jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty.

IMG 20221013 123759 300x225

Zapraszamy na szybkie badania psychologiczne

Dzięki najnowocześniejszej aparaturze badanie nie musi być czasochłonne.:)
Szacowany czas badania: badanie operatorów- 5 min., badanie kierowców 15 min.