Informacje o firmie „Psychotest”

Firma „Psychotest” działa na polskim rynku już od wielu lat. Nasi pracownicy posiadają zatem niezbędne kwalifikacje, wykształcenie oraz doświadczenie do przeprowadzania specjalistycznych badań z zakresu psychologii transportu, medycyny pracy czy poradnictwa. Naszym klientom oferujemy wysoką jakość świadczonych usług, co oznacza, że mogą oni liczyć na rzetelne i szybkie badanie. Na co dzień w naszej pracy wykorzystujemy nowoczesną aparaturę, a także standaryzowane testy psychologiczne, które są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Umawiamy naszych klientów na określoną godzinę, dzięki czemu unikają czekania w uciążliwych kolejkach. Ponadto wyniki większości badań są dostępne od razu po zakończeniu testu, a więc cała procedura jest maksymalnie uproszczona.

Oferta dla osób prywatnych i firm

Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Nasi psycholodzy zajmują się nie tylko przeprowadzaniem testów, ale również świadczą usługi doradcze. Na konsultacje psychologiczne zapraszamy osoby dorosłe, młodzież oraz dzieci. Pacjentami zajmują się nasi wykwalifikowani specjaliści w nowoczesnych przestrzeniach. Gabinety mieszczą się w Tarnowskich Górach oraz Lublińcu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania.